ZABIEGI ESTETYCZNE

Presoterapia - masaż uciskowy

Masaż uciskowy odbywa się w specjalnych mankietach komorowych zakładanych na kończyny dolne, brzuch i kończyny górne. Jest on odpowiednikiem ręcznego masażu limfatycznego.

Przesuwające się powietrze wywiera pneumatyczny ucisk w postaci rytmicznych fal. Mechaniczny masaż uciskowy znajduje zastosowanie w dziedzinie fizjoterapii i kosmetyki estetycznej. Dzięki niemu możemy osiągnąć zarówno regenerację, relaksację jak i poprawę samopoczucia.

Biologiczne skutki masażu pobudzają naturalne czynności regeneracyjne naszego organizmu, poprawiają przepływ oraz przyspieszają wymianę płynów w organizmie.

KORZYŚCI Z ZABIEGU

  • Skuteczna regeneracja powysiłkowa – świetne rozwiązanie dla sportowców oraz osób trenujących – przyspieszona regeneracja potreningowa, niwelowanie bólu mięśniowego;
  • Redukcja cellulitu, jędrne ciało- przyspieszenie metabolizmu, oczyszczanie z nagromadzonych toksyn, zapobieganie i profilaktyka w leczeniu otyłości i nadwagi;
  • Redukcja obrzęków, zastojów, zniwelowanie uczucia ciężkich nóg – poprawa działania układu krążeniowego i limfatycznego, profilaktyka przeciwzakrzepowa i przeciwżylakowa.

Chcesz zredukować cellulit, obrzęki lub zwyczajnie poprawić krążenie w swoim Ciele? No8 przy Krosno ma na to sposób! Presoterapia to zabieg którego potrzebujesz, dostępny również w okolicy Jasło oraz Gorlice.

Galeria
Cennik

Brzuch

30 min

70 zł

Kończyny dolne

45-60 min

140 zł

Spraw prezent swoim bliskim!

Zakup zabieg w formie Vouchera.

Drukowana wersja vouchera dostępna w gabinecie po wcześniejszym umówieniu. 

Zobacz również:

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk