MASAŻE

AJURWEDYJSKIE

Masaże Ajurwedyjskie działają kojąco na układ nerwowy, eliminują napięcia psychosomatyczne. Polecane są osobom zmagającym się z bólami stawów, reumatyzmem oraz artretyzmem. Tutaj szczególną rolę odgrywają takie zabiegi jak: Kati Vasti, Abhyanga, Udarvtanam. 

Zarezerwuj zabieg – jeśli uważasz, że Twój organizm potrzebuje tego typu regeneracji.

↓ Wybierz masaż ajurwedyjski ↓

Abhyanga

Abhyanga to sztandarowy zabieg ajurwedy. W dosłownym tłumaczeniu oznacza namaszczenie, gdyż stosowany do zabiegu w dużych ilościach przede wszystkim olej sezamowy ma na celu związanie toksyn.

Udvartanam

Za pomocą sproszkowanych ziół ajurwedyjskich ( m.in. tatarak zwyczajny, cykoria podróżnik, chitrak i wiele innych) w formie drobnoziarnistego peelingu wpływamy dobroczynnie na niezwykle ważny organ jakim jest skóra- przez nią do organizmu dostaje się mnóstwo toksyn.

Pinda Sweda

Zamknięte w lnianych, lub bawełnianych sakiewkach specjalnie dobrane mieszanki ziołowe działają zbawiennie na skórę i zmysły. W zależności od zastosowanej mieszanki ziołowej mogą mieć właściwości relaksujące, pobudzające czy przeciwzapalne.

Ratnaabhyanga

Jeśli miewasz problemy z krążeniem krwi, zastojami energii lub zwyczajnie kochasz ciepło to zdecydowanie jest to zabieg dla Ciebie. Masaż wykonywany jest wyłącznie kamieniami półszlachetnymi oraz kryształami górskimi.

Shiroabhyanga

Shiroabhyanga to wyjątkowy rytuał pielęgnacyjny twarzy, dekoltu, szyi i głowy, który głęboko rozluźnia mięśnie szyi, odblokowuje sztywne ramiona. Rozpieszcza również skórę czystym olejkiem eterycznym.

Shirodhara

Shirodhara jest ostateczną formą relaksu, produktem końcowym wszystkich zabiegów ajurwedyjskich. Zaleca się, aby najpierw wykonać Shiroabhyangę. Po osiągnięciu stanu czystego relaksu rozpoczynamy nasz mistyczny zabieg, Shirodhara - masaż trzeciego oka.

Upanhasvedam

Stres dotyka nas wszystkich. Szyja, ramiona i plecy są głównymi miejscami, w których stresory, takie jak napięcie, mają tendencję do osiedlania się. Doskonałym sposobem radzenia sobie z nimi jest masaż Upanhasveda.

Kati Vasti

Zabieg doskonale sprawdzi się w przypadku chronicznego bólu kręgosłupa, sztywności mięśni, rwie kulszowej, dyskopatii, zwyrodnieniach kręgosłupa, bólach reumatycznych. Po zabiegu wykonuje się masaż kręgosłupa w celu dokładniejszego opracowania zmienionych chorobowo struktur.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

No8

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk