MASAŻE

ORIENTALNE

Masaże orientalne, tj. Masaż Dźwiękiem, Masaż Bambusem czy też Polinezyjski masaż Lomi Lomi oparte są na teorii przemian i krążenia energii życiowej opracowanych w wielu starożytnych kulturach na całym świecie.

Stanową podstawę do stymulowania niedoboru lub hamowania nadmiaru energii życiowej. Celem orientalnych technik masażu jest odprężenie, uwolnienie od stresu i negatywnych emocji, pobudzenie organizmu do walki z zaburzeniami równowagi, pomoc w przywróceniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Ten zestaw masaży jest zatem idealnym wyborem dla osób ze skłonnością do stresu i działa jako środek pomagający w powrocie do harmonii ciała i spokoju ducha. Znacznie zwiększa również wytrzymałość fizyczną i sprawność umysłową.

↓ Wybierz zabieg orientalny ↓

Masaż Tajski Stóp

Tajski masaż stóp to doskonały sposób na zniwelowanie spiętych mięśni, uelastycznienie tkanki powięziowej, zmobilizowanie stawów, pobudzenie centralnego układu nerwowego i wpłynięcie na poszczególne organy za pomocą refleksologii.

INFO

Masaż wyłącznie dla kobiet

masaz bamboo choo

Bamboo Choo

Świetny dla osób zestresowanych, sportowców potrzebujących szybkiej regeneracji. Oklepywanie miotełkami, rolowanie i przepychanie pałkami bambusowymi nadaje temu zabiegowi charakter dynamiczny.

Lomi Lomi

Filozofia Huny mówi, że wszystko jest energią. Lomi Lomi to coś więcej niż masaż, to tworzenie przestrzeni akceptacji, współodczuwania i miłości. Warto zadać sobie pytanie czego chcemy w swoim życiu, by przyszło nowe, trzeba uwolnić to co stare.

INFO

Masaż wyłącznie dla kobiet

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

No8

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk