OFERTA

ZABIEGI ESTETYCZNE

Dla osób, które idą z duchem czasu oferujemy zabiegi odnowy biologicznej przy użyciu nowoczesnych technologii wspomagających utrzymanie ciała w doskonałej kondycji.

↓ Wybierz zabieg ↓

Kriolipoliza

Kriolipoliza to zabieg, który niszczy i usuwa tkankę tłuszczową przy użyciu kontrolowanej ujemnej temperatury. Tkanka tłuszczowa zanika stopniowo po zabiegu, rezultaty widoczne są po upływie około 6 tygodni.

Fale Radiowe RF

Radiofrekwencja to nowoczesna forma medycyny estetycznej. Promieniowanie elektromagnetyczne pobudza komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych zwiększając gęstość skóry.

Liposukcja Kawitacyjna

Zabieg wykonuje się za pomocą fal ultradźwiękowych, które powodują wibracje w komórkach tłuszczowych. W trakcie zabiegu liposukcji przerwane zostają błony komórek tłuszczowych. Rezultatem tego procesu jest usunięcie nadmiaru trójglicerydów z organizmu.

Lipolaser

Lipolaser to zimny laser typu 3D. Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych mechanizmów metabolicznych przez światło czerwone, co prowadzi do rozbicia trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które naturalnie transportowane są do układu limfatycznego i wątroby.

Presoterapia

Masaż uciskowy odbywa się w specjalnych mankietach komorowych zakładanych na kończyny dolne, brzuch i kończyny górne. Jest on odpowiednikiem ręcznego masażu limfatycznego.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

No8

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk