OFERTA

MASAŻE

Naszą pasją jest sztuka masażu. Dajemy przestrzeń do podróży wewnątrz siebie, do odzyskiwania wewnętrznej równowagi, głębokiego relaksu.

↓ Wybierz zabieg ↓

Ajurwedyjskie

Masaże Ajurwedyjskie działają kojąco na układ nerwowy, eliminują napięcia psychosomatyczne. Polecane są osobom zmagającym się z bólami stawów, reumatyzmem oraz artretyzmem. Przekonaj się na własnej skórze.

masaz bamboo choo

Orientalne

Masaże orientalne tj. Masaż Dźwiękiem, Masaż Bambusem czy też Polinezyjski masaż Lomi Lomi oparte są na teorii przemian i krążenia energii życiowej opracowanych w wielu starożytnych kulturach na całym świecie.

Masaż Dźwiękiem

Do masażu dźwiękiem wykorzystywane są misy tybetańskie, misy kryształowe, monokurakty, kametrony, gongi oraz dzwonki Koshi – kompilacja dzwięków przeniesie Cię w inny wymiar. W Tybecie masaż misami znany jest od 5000 lat.

Masaż Leczniczy

Ogólny masaż leczniczy to masaż łączący w sobie techniki klasyczne, masaż tkanek głębokich oraz masaż funkcyjny. Techniki dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od problemu.

Rytuały SPA

Rytuały Spa to zbiór spersonalizowanych zabiegów zaprojektowanych z myślą o Twoich potrzebach w zakresie pielęgnacji skóry i ciała.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

No8

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk