BLOG

Tajemnice Czakr

Czakry to energiczne centra w naszym ciele, które są odpowiedzialne za przepływ i równowagę energii. Są one związane z naszym fizycznym, emocjonalnym i duchowym zdrowiem. W ajurwedzie, wschodniej medycynie holistycznej, istnieje siedem głównych czakr, które znajdują się wzdłuż naszej osi ciała. Każda z tych czakr odpowiada za określone obszary naszego życia i ma wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie.

Czytaj więcej »

Kamienie półszlachetne i ich znaczenie

Moc kamieni szlachetnych i minerałów była znana już w starożytności. Tworzono z nich amulety, wykorzystywano do rytuałów, w formie sproszkowanej służyły za leki. Na przestrzeni ostatnich wieków odkryto wiele niezwykłych właściwości kryształów, a wiedza starożytna znajduje coraz więcej potwierdzeń w najnowszych badaniach fizyków nad cząsteczkami.

Czytaj więcej »

Masaże Ajurwedyjskie

Ajurweda to pradawna nauka o zachowaniu zdrowia. Jest najstarszym na świecie systemem medycyny naturalnej, który powstał w Indiach przed 3000 lat – pomaga osiągnąć zdrowie, pomyślność i harmonię za pomocą bezpiecznych i skutecznych technik wykorzystujących lecznicza moc ziół, olejków, naturalnej żywności, medytacji i masażu. 

Czytaj więcej »

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk