MASAŻE AJURWEDYJSKIE

Udvartanam

ZIOŁOWA DETOKSYKACJA CIAŁA

Za pomocą sproszkowanych ziół ajurwedyjskich ( m.in. tatarak zwyczajny, cykoria podróżnik, chitrak i wiele innych) w formie drobnoziarnistego peelingu wpływamy dobroczynnie na niezwykle ważny organ jakim jest skóra- przez nią do organizmu dostaje się mnóstwo toksyn. Ponieważ olej związuje toksyny, wykorzystujemy go do zbierania zanieczyszczonych porów, dodatkowo mieszając go z ziołowym proszkiem, który złuszcza, nadaje gładkości skórze i detoksykuje, działa moczopędnie i przeciwzapalnie.

Udvartanam jest szczególnie polecana osobom zmagającym się z cellulitem, obrzękami oraz otyłością ( nadmiar Kapha). Ze względu na dynamiczny przebieg zabiegu dochodzi do pobudzenia przekrwienia i metabolizmu. Aby usprawnić wypłukiwanie toksyn zaleca się spożywanie dużej ilości wody.

Do zabiegu podawany jest ziołowy napar wspierający proces oczyszczania z toksyn.

Zapoznaj się z mistycznym zabiegiem Udvartanam w Gorlice, dzięki bogatej i orientalnej kompozycji ziół masaż ten, wykonywany w gabinecie Ajurwedy No8 Jasło, przywróci Twoją energię witalną. 

Galeria
Cennik

60 min

190 zł

90 min

260 zł

Spraw prezent swoim bliskim!

Zakup zabieg w formie Vouchera.

Drukowana wersja vouchera dostępna w gabinecie po wcześniejszym umówieniu. 

Zobacz również:

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk