MASAŻE AJURWEDYJSKIE

Shirodhara

PRZENIEŚ SIĘ W INNY WYMIAR

Najwyższa forma relaksu, zwieńczenie zabiegów ajurwedyjskich.

Zaleca się wykonać wcześniej zabieg Shiroabhyanga. Gdy już osiągniesz stan odprężenia zaczynamy mistyczny zabieg Shirodhara- masaż trzeciego oka. Trzecie oko zakorzenione w szyszynce jest źródłem naszych myśli, pozwala patrzeć na otaczającą nas rzeczywistość znacznie szerzej. Shirodhara uwalnia centrum sterowania – mózg, od głębokich napięć psychosomatycznych. Ciepły strumień oleju spływający na czoło odżywia skórę, regeneruje i wzmacnia włosy, jest szczególny zabiegiem, uwalniającym od natłoku myśli, leków, wewnętrznych napięć.

Zaleca się pozostawienie drogocennego oleju na skórze głowy oraz włosach minimum 2 h.

Istnieje możliwość poszerzenia zabiegu o masaż całego ciała Abhyanga lub energizujący masaż pleców w pozycji siedzącej – Upanhasveda – intensywne ruchy skupiające się na rozluźnieniu obręczy barkowej są formą powrotu do rzeczywistości, wybudzeniem po głębokim odprężeniu.

Do zabiegu podawany jest ziołowy napar wspierający proces oczyszczania z toksyn.

No8 Jasło oferuje niezwykły masaż Trzeciego Oka – jest to Ajurwedyjska, Orientalna technika spa której już dziś możesz doświadczyć znajdując się w okolicach Krosno.

Galeria
Cennik

30 min

180 zł

60 min

260 zł

Spraw prezent swoim bliskim!

Zakup zabieg w formie Vouchera.

Drukowana wersja vouchera dostępna w gabinecie po wcześniejszym umówieniu. 

Zobacz również:

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk