MASAŻE ORIENTALNE

Masaż Tajski Stóp

ZADBAJ O FUNDAMENT SWEGO CIAŁA

Skomplikowana konstrukcja stopy- 26 kości, 33 stawy i przeszło 100 mięśni, więzadeł i ścięgien, łuki stopy, ponad 7 tysięcy zakończeń nerwowych połączonych z narządami, gruczołami, kręgosłupem- to na stopach spoczywa cały ciężar ciała. Wszelkie nieprawidłowości w tym obszarze przenoszą sie na segmenty znajdujące się powyżej- kolana, biodra, kręgosłup. Dodatkowym zagrożeniem są źle dobrane, sztywne, za ciasne, bądź zbyt wysokie buty, które prowadzą do wielu deformacji stopy.

Tajski masaż stóp to doskonały sposób na zniwelowanie spiętych mieśni, uelastycznienie tkanki powięziowej, zmobilizowanie stawów, pobudzenie centralnego układu nerwowego i wpłynięcie na poszczególne organy za pomocą refleksologii. Zabieg masażu poprzedza kąpiel stóp z olejkami eterycznymi oraz peeling, następnie przechodzimy do masażu stóp oraz łydek. Masaż jest energiczny I wyraźnie pobudza organizm. Dodatkowo rytuał wzbogacony jest o herbatę wzmacniająco – oczyszczającą.

INFORMACJA

Tajski Masaż Stóp jest zabiegiem zarezerwowanym
wyłącznie dla kobiet.

Zapraszamy na Masaż Tajski stóp Gorlice, w Gabinecie No8 Jasło. Ten flagowy zabieg z kategorii Masaż Orientalny okaże się dla Ciebie chwilą relaksu i poprawą zdrowia. Dostępny również w okolicy Krosno oraz Jasło.

Galeria
Cennik

45 min

120 zł

Spraw prezent swoim bliskim!

Zakup zabieg w formie Vouchera.

Drukowana wersja vouchera dostępna w gabinecie po wcześniejszym umówieniu. 

Zobacz również:

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk