MASAŻE ORIENTALNE

Lomi Lomi

ŻYCIODAJNA ENERGIA

Wywodzący się z Polinezji zabieg wykonywany był przez mistrzów masażu Kahunów ważnym osobistościom, stąd jego nazwa masaż świątynny. Hawajczycy wierzą, że zdrowie to stan swobodnego przepływu energii w ciele, natomiast zablokowanie jej w dłuższym czasie prowadzi do choroby.

Filozofia Huny mówi, że wszystko jest energią. Lomi Lomi to coś więcej niż masaż, to tworzenie przestrzeni akceptacji, współodczuwania i miłości. Warto zadać sobie pytanie czego chcemy w swoim życiu, by przyszło nowe, trzeba uwolnić to co stare. Każda zmiana zaczyna się w nas.

Sam masaż to długie ruchy przedramionami przypominają fale płynące po ciele, pojawia się fala za falą, ruchy są płynne i dają wrażenie ciągłego masażu.

INFORMACJA

Lomi Lomi jest zabiegiem zarezerwowanym
wyłącznie dla kobiet.

Lomi Lomi, magiczny masaż z serca Polinezji dziś dostępny dla Ciebie również w Jasło, Krosno oraz Gorlice dzięki zabiegom i masażom orientalnym No8. 

Galeria
Cennik

60 min

180 zł

90 min

260 zł

120 min

330 zł

Spraw prezent swoim bliskim!

Zakup zabieg w formie Vouchera.

Drukowana wersja vouchera dostępna w gabinecie po wcześniejszym umówieniu. 

Zobacz również:

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk