MASAŻE AJURWEDYJSKIE

Kati Vasti

ROZGRZEJ SWÓJ KRĘGOSŁUP

To bardzo prosty, skuteczny zabieg wykorzystujący ciepły olej wylany na odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Wcześniej przygotowywana jest masa z ciasta, którą układamy na ciele w kształt okręgu. Rozgrzany olej sezamowy wraz z dodatkiem olejów ziołowych o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym wylewamy w uformowaną masę. Oleje wraz z właściwościami przenikają w głąb tkanek, odżywiając mięśnie oraz okalające stawy kręgosłupa.

Zabieg doskonale sprawdzi się w przypadku chronicznego bólu kręgosłupa, sztywności mięśni, rwie kulszowej, dyskopatii, zwyrodnieniach kręgosłupa, bólach reumatycznych. Po zabiegu wykonuje się masaż kręgosłupa w celu dokładniejszego opracowania zmienionych chorobowo struktur.

Zabieg Kati Vasti Krosno doskonale działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, Gabinet Spa No8 Gorlice zaprasza do skorzystania z zabiegu z dodatkiem rozgrzanego oleju sezamowego oraz ziół. 

Galeria
Cennik

60 min

180 zł

Spraw prezent swoim bliskim!

Zakup zabieg w formie Vouchera.

Drukowana wersja vouchera dostępna w gabinecie po wcześniejszym umówieniu. 

Zobacz również:

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk