OFERTA

MASAŻE

Naszą pasją jest sztuka masażu. Dajemy przestrzeń do podróży wewnątrz siebie, do odzyskiwania wewnętrznej równowagi, głębokiego relaksu.

Kriolipoliza

Kriolipoliza to zabieg, który niszczy i usuwa tkankę tłuszczową przy użyciu kontrolowanej ujemnej temperatury. Tkanka tłuszczowa zanika stopniowo po zabiegu, rezultaty widoczne są po upływie około 6 tygodni

Fale Radiowe RF

Radiofrekwencja to nowoczesna forma medycyny estetycznej. Promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych wypełnia najbardziej skryte zakamarki i uszkodzone tkanki, przywracając ich urodę. Zabieg wykonuje się za pomocą fal ultradźwiękowych, które powodują wibracje w tłuszczach.

Liposukcja Kawitacyjna

W trakcie zabiegu liposukcji przerwane zostają błony komórek tłuszczowych. Rezultatem tego procesu jest usunięcie nadmiaru tłuszczu z organizmu.

Lipolaser

Lipolaser to zimny laser typu 3D. Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych mechanizmów metabolicznych przez światło czerwone, co prowadzi do rozbicia trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, zarówno transportowane przez układ limfatyczny i wątrobę.

Presoterapia - Masaż Uciskowy

Masaż uciskowy jest stymulacyjnym procesem, polegającym na bezbolesnym uciskaniu przestrzeni obojczykowo-bródkowej poprzez specjalne mankiety komorowe zakładane na kończyny dolne, brzuch i kończyny górne ze zintegrowaną konstrukcją do podawania ponownie powietrza do masującego przewodu.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą:

No8

Polecamy

zajęcia dla dzieci i młodzieży, seniorów oraz wszystkich którzy chcą poprawić swoje zdrowie i odnaleźć wewnętrzną harmonię w szkole Academy of Shaolin

Prowadzi: Sifu Robert Maciaszyk